Ako odstrániť Similar Photo Cleaner | Aktualizované

PUP

je klasický PUP (potenciálne nežiaduce Program). Môžete nájsť to propagujú ako užitočná aplikácia, ktorá vám môže pomôcť pri odstraňovaní viacerých fotokópie, všetko pomocou automatických nastavení. Sľubuje vyčistiť aľ GBs diskový ukladací priestor rýchlo, a tiež poskytnúť vám organizované Fotoknižnica.

Nepodliehajte za tieto lži. V skutočnosti táto aplikácia sleduje objednávky monitorujú vašu činnosť online a zhromažďovať citlivé údaje ako prehliadania histórie, vyhľadávacie dotazy, obľúbených stránok, atď. Po tejto informácie spracúvajú, Tento parazit uistite sa, že povodne obrazovky pomocou cielenej reklamy, ktorých cieľom je chytiť vašu pozornosť, a tak vám na ne kliknete. STEP-4 appwiz Pri každom kliknutí urobíte, bude šteňa dostať zaplatené. Ak sa pokúsite ignorovať všetko o povýšenie alebo prehliadanie internetu Incognito režim, problém bude pretrvávať. V skutočnosti, šteňa dostane viac agresívne. Váš prehliadač sa začnú underperform, a cíti veľmi zdĺhavý. Zažijete ťažkosti robiť akúkoľvek prácu online. Jediná spása je odstránenie Similar Photo Cleaner rozšírenie. STEP-6 msconfig Tento nástroj má oficiálne webové stránky, ktoré si môžete stiahnuť z. Ale to nie je jediný spôsob, ako ho získať nainštalovaná na vašom počítači. Môže nevedomky mu prístup k zariadenia kliknutím na tienistých reklamy alebo po podozrivé prepojenia. Spamové e-maily a slobodný softvér zväzky sú iné spôsoby, ako ju preniknúť do vášho počítača. Inými spôsobmi rozširovania patrí torrent súbory a falošná aktualizácia správ.
Je dôležité, aby ste vedeli, že hackeri spoliehať na vašej naivity a zhone, aby sa infikovať váš počítač. Neponáhľajte do nasledujúcich náhodný reklamy alebo odkazy, bez toho by to rozmýšľania. Možno si myslíte, že ste si viedli k spoľahlivým zdrojom ale ďalšia vec, viete, ste mohli obeťou škodlivého softvéru.

Odporúčame používať iba licencovaný a oficiálny zdrojov získať softvérové aktualizácie. Tiež, po stiahnutí softvér, vám dôrazne odporúčame, aby sa rozhodnete pre Custom/ Rozšírené typ inštalácie namiesto jeden rýchly. Potom, uistite sa, že odznačiť všetky voliteľné inštalácie, takže nemusíte dostať nainštalovaný. Malware je známe, že získať zamaskované ako bonusový obsah, ktorý sa automaticky inštaluje na PC Ak vyberiete rýchlu inštaláciu.

Nepotrebujete program napríklad Similar Photo Cleaner. Od okamihu, kedy dostane nainštalované na vašom zariadení, tento škodlivý aplikácie začnú na vás špehovať. Všetky zhromaždené údaje budú použité proti vám a mohla byť použitá podvodníci, ktorí sa snažia predať tieto údaje na iné podozrivé webové stránky tretích strán. A čo viac, jeho existencia ukáže byť problém pre výkon webového prehľadávača príliš. Nenechajte sa urobiť veľké škody.

Zážitok z prehliadania nebude rovnaké, ak chcete povoliť túto PUP zostať na počítač bez dozoru. Čím skôr budete konať proti nemu, tým lepšie. Odstránením parazit, ktorý vás priviedol Similar Photo Cleaner app, budete získať kontrolu nad váš prehliadač a chrániť vaše súkromné údaje. Ak si nie ste istí, ako postupovať, môžeme vám pomôcť. Všetko, čo musíte urobiť je postupujte podľa pokynov uvedených nižšie.

Similar Photo Cleaner odinštalovať

STEP-1Spustite správcu úloh kliknutím pravým tlačidlom myši na panel úloh a výberom položky Spustiť správcu úloh.

[ task manager

dôkladne prezrite súbor názvy a opisy bežiace procesy. Ak zistíte niektorý podozrivé, Hľadať na Google pre jeho meno, alebo kontaktujte ma priamo na jeho identifikáciu. Ak môžete nájsť malware proces, kliknite pravým tlačidlom myši na neho a vyberte Ukončiť úlohu.

STEP-4

Ak chcete otvoriť Ovládací Panel, spájajúcim Win kľúč a R . Napíšte príkaz appwiz.cpl do poľa, kliknite na tlačidlo OK. appwiz

tu, nájsť nejaký program, ste nemal v úmysle nainštalovať a odinštalovať.

STEP-6

Spájajúcim Win kľúč a R otvoriť MS Config. Zadajte reťazec msconfig a stlačte kláves Enter.

msconfig

prejdite na kartu po spustení a zrušte začiarknutie položiek, ktoré majú “Neznámy” ako výrobca. Stále nie je možné odstrániť Similar Photo Cleaner z vášho počítača? Prosím, zanechať komentár nižšie, popisovať aké kroky ste urobili. Bude odpovedať okamžite.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *