Vírus odstrániť Smoothview | Aktualizované

PUP

Som napísal tento článok pomôže odstrániť Smoothview vírus. Tento Smoothview vírus odstránenie sprievodca funguje na všetkých verziách Windows. STEP-4 appwiz V prípade vášho PC obrazovky dostane zrazu zaplavený ton komerčné pop-up reklamy, je to jasné znamenie, že je aplikácia adware na vašom počítači. Takýto program je Smoothview a podobne ako mnoho iných potenciálne nežiaducich programov (mláďatá), je bol klasifikovaný ako typické reklama-podporovaný aplikáciou. STEP-6 msconfig Pretože je kategorizované ako adware aplikácie, nikto potrebuje mať na jeho počítač. Jedným z hlavných dôvodov, prečo byť klasifikovaná ako potenciálne nežiaduce program, je schopnosť vstúpiť do systému bez vyžiadania akéhokoľvek povolenia . Okrem toho, skutočnosť, že neexistuje žiadna záruka, že služby poskytované aplikácie sú dôveryhodné, sa zdá byť skutočný dôkaz, že Smoothview by mali byť odstránené z počítača čo najskôr. Inak šteňa možno použiť na malware distribučných a osobnej bezpečnosti môže dať v nebezpečenstve.
pou íva a podvodné metódy, aby prenikol vášho počítača. Najviac často, adware vstúpi do vášho systému dodávaný spolu s ďalšie freeware a klame vás schváliť jeho inštaláciu. To zvyčajne stane počas inštalácie nového softvéru v počítači, pretože nechcete čítať podmienky poskytované Sprievodcu nastavením aplikácie. V tomto prípade proste dohodli na všetko a nechať adware do systému bez si to uvedomila. Z tohto dôvodu by ste mali byť veľmi obozretní, zakaždým, keď budete inštalovať nový softvér na virtuálny stroj. V opačnom prípade systém zabezpečenia bude vážne ohrozené.

Ako už bolo spomenuté, podobne adware aplikácie, akonáhle vstúpi do systému, začne záplavy webového prehľadávača s tónmi komerčné pop-up reklamy. Bohužiaľ, okrem toho, že tieto reklamy sú úplne zbytočné pre vás, sú hlavným dôvodom, prečo váš počítač dostane pomalší, skúsenosti časté systém havaruje, a vaše osobné bezpečnosť nemôže byť zaručená.

Ďalšia vec, ktorú by ste mali vedieť o Smoothview, je, že je schopný monitorovať a zaznamenávať vaše histórie prehliadania a virtuálne preferencie. Akonáhle program zhromaždil dostatok informácií o vašej prehliadania návyky, začne zobrazenie obsahu tretích strán na monitore. Majte na pamäti, že nemali by ste dôverovať žiadne reklamy poskytované Smoothview, ako je adware aplikácie nepreberá zodpovednosť za obsah zobrazí vo vašom webovom prehliadači. Tak, ak kliknete na zobrazené kontextové reklamy, vám môže okamžite dostať prevedené na rôznych webových stránkach, ktoré obsahujú poškodený materiál.

Tiež, každé kliknutie na komerčný inzerát poskytovaný prináša zisk tretím stranám schováva za adware program a pokračuje v existencii adware aplikácie. Jediný spôsob, ako ukončiť všetky zbytočné reklamy je odstrániť Smoothview z počítača. Tak, odstrániť túto aplikáciu zo systému je vysoko odporúčané. Okrem toho, budete musieť uistite sa, že váš počítač je dobre chránený proti malware.

Smoothview virus Removal

STEP-1Spustite správcu úloh kliknutím pravým tlačidlom myši na panel úloh a výberom položky Spustiť správcu úloh.

[ task manager

dôkladne prezrite súbor názvy a opisy bežiace procesy. Ak zistíte niektorý podozrivé, Hľadať na Google pre jeho meno, alebo kontaktujte ma priamo na jeho identifikáciu. Ak môžete nájsť malware proces, kliknite pravým tlačidlom myši na neho a vyberte Ukončiť úlohu.

STEP-4

Ak chcete otvoriť Ovládací Panel, spájajúcim Win kľúč a R . Napíšte príkaz appwiz.cpl do poľa, kliknite na tlačidlo OK. appwiz

tu, nájsť nejaký program, ste nemal v úmysle nainštalovať a odinštalovať.

STEP-6

Spájajúcim Win kľúč a R otvoriť MS Config. Zadajte reťazec msconfig a stlačte kláves Enter. msconfig

prejdite na kartu po spustení a zrušte začiarknutie položiek, ktoré majú “Neznámy” ako výrobca. Stále nie je možné odstrániť Smoothview vírus z počítača? Prosím, zanechať komentár nižšie, popisovať aké kroky ste urobili. Bude odpovedať okamžite.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *